Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

WordCamp Prague 2020

February 29

Kč bez DPH599
WordCamp Prague 2020

WordCamp Prague – The seventh edition of WordCamp Prague comes with numerous exciting and informative lectures for you to enjoy! One of the talks will be all about making your work more efficient with the automation tool Ansible.  The biggest WordPress conference in the Czech Republic. We look forward to all fans, users, and developers. Prague, Czech Republic; Feb 29, 2020

Jedna z největších oficiálních evropských WordPress konferencí. Nové, větší a lepší prostory. Tři tracky skvělých přednášek, workshopy, WordPress Kuchařka, setkání s lidmi z komunity.

Proč jsi se rozhodl pro WordCamp Praha?

Můj postoj k WordPressu by se dal shrnout větou, kterou pronesl Batman k Supermanovi – “Nemám tě nerad.” To mi dává nadhled a umožňuje mi to vnímat to dobré i špatné, co WordPress přináší. Nyní bych chtěl WordPressu a komunitě něco vrátit, proto přijedu i když to mám “trochu z ruky“. Jinak samozřejmě také proto, že WordCamp je největší akce se zaměřením na WordPress u nás a těším se na setkání s hromadou lidí točících se okolo webového vývoje a WordPressu.

WordCamp Prague 2020

European Digital Media Conferences

Details

Date:
February 29
Cost:
Kč bez DPH599
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
https://2020.prague.wordcamp.org/

Venue

Cubex Centrum Praha
Na Strži 2097/63
Prague, 14000 Czech Republic
+ Google Map

Organizer

WordPress Česko
Website:
https://www.facebook.com/wordpresscr/